• PhotoRepublic

Burendag is gezamenlijk feest | activiteiten door de hele polder

HAARLEMMERMEER Burendag is een jaarlijks terugkerend feest om samen met de buren te vieren. Het landelijke evenement is een initiatief van het Oranje Fonds en Douwe Egberts en wordt steeds op en rond de vierde zaterdag in september gevierd, in 2017 dus op zaterdag 23 september.

Ook in Haarlemmermeer staan er activiteiten op het programma die gekoppeld zijn aan de landelijke feestdag. Op de website www.burendag.nl kan worden ingezoomd op een landkaart, met daarin ook Haarlemmermeer.

MAATVAST Maatvast organiseert in achttien buurt- en dorpshuizen en jongerencentra een activiteit. Hier het overzicht:

Vrijdag 13.00-16.00 uur High tea en manicure, bij Buurthuis het Contact (Sandestein 42) in Nieuw-Vennep. Info en aanmelden: hetcontact@maatvast.nl of 0252- 621259.

Vrijdag 17.00-21.00 uur Graffiti kunstwerk maken en barbecue, bij Jongerencentrum de Hype (Venneperweg 298) in Nieuw-Vennep. Info en aanmelden: hype@maatvast.nl of 0252- 624200.

Vrijdag 16.30-19.30 uur Buurtbarbecue voor jong en oud, in Ontmoetingscentrum 't Rietland ( Chr. Huygensstraat 21) in Badhoevedorp. Info en aanmelden: rietland@maatvast.nl of 020- 6594444.

Zaterdag 14.00-17.00 uur Multiculturele high tea, in Buurthuis de Nieuwe Silo (Graan voor Visch 14302) in Hoofddorp. Info en aanmelden: silo@maatvast.nl of 023- 5656400.

Zaterdag 13.00-16.00 uur Verbindende muziekmiddag, in Buurthuis de Amazone (Mathilde Wibautstraat 22) in Hoofddorp. Info en aanmelden: amazone@maatvast.nl of 023- 5628840.

Zaterdag 10.00-12.00 uur Buurtontbijt met jong en oud, in Dorpshuis Badhoevedorp en jongerencentrum Baddies (Snelliuslaan 35) in Badhoevedorp. Info en aanmelden: dorpshuis-badhoevedorp@maatvast.nl of 020- 4490696.

Zaterdag 10.00-17.00 uur Braderie, in Buurthuis de Boerderij (Lutulistraat 139) in Hoofddorp. Info en aanmelden: boerderij@maatvast.nl of 023- 5634622.

Zaterdag 13.00-17.00 uur Buurtdag met spelletjes en workshops, in Buurthuis de Boskern (Liesbos 24) in Hoofddorp. Info en aanmelden: boskern@maatvast.nl of 023- 5635512.

Zaterdag 14.00-17.00 uur Ken je buren speurtocht, bij Dorpshuis Marijke (Oude Venneperweg 24) in Burgerveen. Info en aanmelden: marijke@maatvast.nl of 0172- 820391.

Zaterdag 16.00-22.00 uur Buurt barbecue, bij Dorpshuis de Meerkoet (Krabbescheerstraat 1) in Lisserbroek. Info en aanmelden: meerkoet@maatvast.nl of 0252- 413457.

Zaterdag 10.00-16.00 uur Kofferbakmarkt, bij Ontmoetingscentrum Nieuw-Vennep, bij Harmonieplein (mooi weer), Elemastraat 65 (slecht weer) in Nieuw-Vennep. Info en aanmelden: ontmoetingscentrum@maatvast.nl of 0252- 686138.

Zaterdag 10.00-16.00 uur Start maken van jeu de boules baan, bij Dorpshuis de Ouwe Waterwolf (Kromme Spieringweg 436) in Vijfhuizen. Info en aanmelden: oudewaterwolf@maatvast.nl of 023- 5581084.

Zaterdag 17.00-21.00 uur Buurtavond met spelletjes en muziek, bij Jongerencentrum Studio 5 (Waddenweg 3) in Hoofddorp. Info en aanmelden: studio5@maatvast.nl of 023- 7430117.

Zaterdag 9.00-17.00 uur Steigerhouten bloembakken maken met maaltijd, bij Buurthuis De Veste (Schuilenburg 3) in Hoofddorp. Info en aanmelden: veste@maatvast.nl of 023-5636663.

Zondag 15.00-18.00 uur Buurtbarbecue, bij Jongerencentrum de Basis (Marialaan 86) in Zwanenburg. Info en aanmelden: basis@maatvast.nl of 020- 4979035.

Zondag 13.00-19.00 uur Voetbaltoernooi met buurtmaaltijd, bij Jongerencentrum Flex-C (Schuilenburg 1) in Hoofddorp. Info en aanmelden: flexc@maatvast.nl of 023- 5631749.

Zondag 13.00-20.00 uur Buurtfietstocht met barbecue, bij Dorpshuis Het Eiland (Rietkraag 5) in Beinsdorp. Info en aanmelden: eiland@maatvast.nl of 0252- 515142.

Zomdag 12.00-16.00 uur Buurtfeest, bij Buurthuis Linquenda (Oostmoor 52) in Nieuw-Vennep. Info en aanmelden: linquenda@maatvast.nl of 0252- 621481.

Het complete overzicht van alle activiteiten is terug te vinden op: www.burendag.nl/bij-mij-in-de-buurt